Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про порушення справи про банкрутство емітента
Дата здійснення дії: 30.08.2007
Дата публікації 28.03.2008 07:20:02
Найменування емітента* Відкрите акціонерне товариство "Видавництво "Поділля" корпоративне підприємство ДАК "Укрвидавполіграфія"
Юридична адреса* 29015 м. Хмельницький, Проспект Миру,59
Керівник* Вишинський Олександр Ілліч - Голова правління. Тел: 0382712113
E-mail* podillya@ms.km.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
Дата винесення судом ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство - 30 серпня 2007 року.
Найменування особи, яка подала заяву про порушення провадження справи про банкрутство - Управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому, вул. Театральна, 12.
Повне найменування й місцезнаходження кредитора, на вимогу якого порушено провадження у справі про банкрутство емітента - Управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому, вул. Театральна, 12.
Найменування суду, який розглядає зазначену справу -Господарський суд Хмельницької області.
Причини порушення провадження у справі про банкрутство - неспроможність ліквідувати фінансову заборгованість перед Управлінням Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому: вимоги складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку. Загальна сума вимог - 454367,87 грн.
Арбітражний керуючий - Лопатинський Валерій Вікторович, адреса: м. Київ, вул. Бориспільська 12, кв. 28, призначено 13 листопада 2007 року Ухвалою Господарського суду Хмельницької області.
Дата проведення підготовчого засідання суду - 17 вересня 2007 року.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова правління Вишинський Олександр Ілліч